Warning: in_array() expects parameter 2 to be array, string given in /home/efektywny/domains/efektywnyhr.pl/public_html/wp-content/plugins/astra-addon/addons/blog-pro/classes/class-astra-ext-blog-pro-images-resizer.php on line 168
logo-firmy-efektywny-hr

Od A do X, Y, Z… – Zarządzaj alfabetem swojego zespołu! ZRÓB TO SAM!!!

Zapraszamy na kolejne spotkanie z cyklu: „ZRÓB TO SAM!!!”

Podczas kolejnych spotkań będziemy się skupiać na najbardziej obecnie aktualnych tematach związanych z rynkiem pracy oraz wyzwaniami w obszarze zarządzania kapitałem ludzkim w organizacji.

Temat kolejnego spotkania to: „Od A do X, Y, Z… – Zarządzaj alfabetem swojego zespołu!”

Tym razem skupimy się na tym co tak naprawdę różni pokolenia pracowników? A może jesteśmy bardziej do siebie podobni niż nam się wydaje?

Porozmawiamy o tym dlaczego warto i jak zbudować zróżnicowany wiekowo zespół oraz jak stworzyć przestrzeń do efektywnej współpracy.

Spotkanie będzie miało formę warsztatową.

Dla kogo jest ten warsztat?

Zapraszamy szczególnie osoby, które chcą się rozwijać w obszarze zarządzania zespołem, ale również osoby, które w codziennej pracy wspierają kadrę menedżerską lub interesują się tą tematyką.

Kiedy i gdzie?

Spotykamy się 14.11.2019r (tj. czwartek) o godzinie 17.30 w Strefie Dobry Start w Katowicach przy ulicy Dyrekcyjnej 4/2.

Warsztat zaplanowałyśmy do godziny 20.00.

Bilety:

Udział w wydarzeniu jest nieodpłatny, obowiązuje jednak rejestracja poprzez stronę: https://evenea.pl/imprezy/szkolenia/katowice/od-a-do-x-y-z-zarzadzaj-alfabetem-swojego-zespolu-zrob-to-sam-237611/?source=directory

ZAPRASZAMY!!!

Leave a Comment

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Scroll to Top
Przewiń do góry