o nas

poznaj nas lepiej

Z obszarem HR jesteśmy zawodowo związane od kilkunastu lat. Te kilkanaście lat to całkiem spory plecak doświadczeń – z bardzo różnych firm, z bardzo różnych projektów a przede wszystkim ze współpracy z bardzo różnymi ludźmi! To właśnie dzięki ludziom, z którymi miałyśmy okazję do tej pory się spotkać w swojej pracy, „HR” jest nadal naszą pasją!

A  dlaczego?

Bo przede wszystkim praca z ludźmi to ciągłe wyzwania i ciągłe poszukiwanie rozwiązań! Każdy człowiek jest inny - to oczywiście banalne stwierdzenie, ale też najlepiej odzwierciedla według nas istotę zarządzania ludźmi w firmach – nie ma uniwersalnych rozwiązań, nie ma dwóch identycznych sytuacji, raz użyte narzędzie niekoniecznie sprawdzi się po raz kolejny… Dlatego HR jest dla nas taki fascynujący i dlatego stworzyłyśmy Efektywny HR, który daje nam przestrzeń aby naszym doświadczeniem i pasją wspierać firmy i pracujących w nich ludzi w realizacji ich celów!

Doradca HR / Trener

agata piątek - michalak

W swojej pracy wspieram ludzi i organizacje w lepszym poznaniu siebie i odkryciu swojego potencjału.

Jestem absolwentką Szkoły Zarządzania oraz studiów podyplomowych Zarządzanie Zasobami Ludzkimi na Uniwersytecie Śląskim, ukończyłam również roczną Szkołę Trenerów Meritum.

Doświadczenie w obszarze HR zdobyłam pracując zarówno w firmach rodzimych, jak i w międzynarodowych korporacjach. Głównymi obszarami moich zainteresowań zawodowych są zarządzaniem talentami, zarządzanie zespołem i budowa wizerunku.

Posiadam ponad 15-letnie doświadczenie w projektowaniu i wdrażaniu narzędzi HR (rekrutacja & selekcja, zarządzanie talentami, oceny pracownicze, systemy motywacyjne, modele kompetencyjne itd.)

Dzięki dotychczasowej pracy zdobyłam również doświadczenie w międzynarodowych projektach rozwojowych oraz w identyfikowaniu kompetencji na każdym poziomie organizacji – od pracowników szeregowych po najwyższą kadrę zarządzającą

Wszystko co jest Ci potrzebne do osiągnięcia swoich celów masz już w sobie – ja chciałabym Ci pomóc to odkryć na nowo i towarzyszyć Ci w drodze do celu.

agata-piatek-michalak
Efektywny-HR-Anna-Bartosinska

Doradca HR / Trener / Coach

anna bartosińska

Od ponad 10 lat wspieram menedżerów oraz zespoły, z którymi pracuję w podnoszeniu efektywności i osiąganiu celów. Pracując  kadrę zarządzającą wdrażam w firmach kulturę przywództwa, projektuję procesy wspierające zarządzanie zespołem, realizuję projekty mające na celu podnoszenie kompetencji menedżerów. Projektuję i wdrażam procesy HR (od planowania zatrudnienia, po outplacement) ze specjalizacją w projektowaniu i realizowaniu procesów rozwojowych.
Pracowałam zarówno z korporacjami, głównie z branży automotive i logistyki, jak i z firmami sektora MSP. Pracując w trzecim sektorze prowadziłam międzynarodowe zespoły projektowe. Ponad 3000 godzin spędziłam na sali szkoleniowej i w procesach coachingowych. 

Wykształcenie ekonomiczne (Uniwersytet Ekonomiczny w Katowicach) pozwala mi projektować i wdrażać procesy rozwojowe łączące w sobie realizację celów biznesowych firm z dbaniem o satysfakcję i zaangażowanie ich pracowników. Zaś umiejętności wspierania pracy z kompetencjami i prowadzenia procesów rozwojowych (Szkoła Trenerów SKiTZ Matrik,  Coaching Center) pomagają skutecznie odkrywać i rozwijać potencjał swoich klientów. 

Najlepsze rozwiązania istnieją w nas samych. Ja pomagam tylko je odkryć i wyposażam osoby, z którymi pracuję w konkretne narzędzia pozwalające wdrożyć je w sposób jak najbardziej efektywny.

TUTOR / MENTOR HR

KINGA HOFFMANN-BURDZIŃSKA

Jestem przedsiębiorcą specjalizującym się w realizacji projektów badawczych dla biznesu. Poza biznesem jestem wykładowcą prowadzącym zajęcia z przedmiotów na specjalności zarządzanie zasobami ludzkimi zarówno na studiach I i II stopnia, jak i podyplomowych.

Wiodącymi obszarami moich zainteresowań są zagadnienia z zakresu planowania zatrudnienia, pomiaru efektywności zarządzania zasobami ludzkimi, modelowania kompetencji, rozwoju zasobów ludzkich, badań opinii pracowników oraz budowanie rozwiązań systemowych w obszarze HR.

Od wielu lat pochłania mnie praca z ludźmi w procesach edukacyjnych, z których czerpię dużo energii i inspiracji do działania, czego owocem jest przygotowana we współautorstwie publikacja pt. „Model IN-OUT®” prezentująca nowatorską koncepcję dotyczącą rozwoju osobistego.

Posiadam doświadczenie w realizacji projektów dla biznesu oraz prowadzeniu szkoleń.

Najważniejsze inicjatywy, w których brałam udział obejmują: etatyzację (w tym również wsparcie dla organizacji we wdrożeniu nowej struktury organizacyjnej), modelowanie kompetencji, badania zadowolenia pracowników, szkolenia o tematyce związanej z etatyzacją i controllingiem personalnym, organizację i realizację sesji development center dla kadry menedżerskiej, ocenę czynników motywacyjnych oraz warsztaty dotyczące wartości firmowych.

Jako trener prowadziłam szkolenia z zakresu: komunikacji interpersonalnej, kreatywności, budowania zespołu, zarządzania konfliktami, inteligencji emocjonalnej, pomiaru efektywności zarządzania zasobami ludzkimi, etatyzacji, controllingu personalnego oraz systemu ocen pracowniczych.

Kinga Hoffmann-Burdzinska
zacznij działać!
Scroll to Top
Przewiń do góry